mercak mermer rusya ofisi

Rusya ofisimiz açıldı

Yurtiçinde ve yurtdışında uluslararası prestijli projelere imza atan Mercak Mermer, yurtdışında açacağı temsilcilikler ile küresel boyutta büyümeyi, kaliteli hizmet sunmayı ve yapı sektöründe adından söz ettirmeyi amaçlamaktadır. Yapı ve mimari projelerinin kesiştiği noktalardan biri olan Moskova'daki ofis çalışmalarını tamamlayan Mercak Mermer, açılışını yaptığı Rusya ofisi ile başta Rusya olmak üzere bölge ülkelerdeki hizmet ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Haberler & Duyurular
3 Ocak 2019
Projelendirme, Uygulama, Danışmanlık
Devamını oku
north wharf dış cephe

North Wharf Londra projemiz devam ediyor

Londra'nın prestijli semtlerinden biri olan Paddington’da yer alan North Wharf projesi Hyde Park'a yakınlığıyla bilinmektedir. Paddington bölgesinde küçük Venedik'i andıran kanalın kuzeyinde yer alan North Whard projesi; Londra'nın en prestijli ofislerini, rezidanslarını, kafelerini ve restoranlarını barındıran bir yaşam kompleksidir. 2018 yılının ortalarında tamamlanması planlanan North Wharf Garden projesinin 12.500m²'lik dış cephe mekanik sistemli limra uygulamaları Mercak Mermer tarafından üstlenildi.

Haberler & Duyurular
22 Aralık 2017
Projelendirme, Uygulama, Danışmanlık
Devamını oku
türk alman üniversitesi dış cephe

Türk Alman Üniversitesi projemiz tamamlandı

Türkiye ile Almanya arasında imzalanan anlaşma kapsamında inşaatına başlanan Türk - Alman Üniversitesi'nin Beykoz yerleşkesi, fakülte binaları, derslikler, laboratuvarlar, misafirhaneler, kütüphaneler ve yurtlardan oluşmaktadır. 145.000m²'lik alan üzerine kurulan üniversitenin dış cephe mekanik sistemli limra ve bazalt kaplamaları, iç mekan mermer döşemeleri ve peyzaj alanı doğal taş uygulamaları Mercak Mermer tarafından üstlenildi. Mercak Mermer, Türk - Alman Üniversitesi'nin dış cephe, peyzaj ve zemin...

Haberler & Duyurular
22 Aralık 2017
Projelendirme, Uygulama, Danışmanlık
Devamını oku